gallery/logo_delle
Jesteśmy tam, gdzie potrzeby naszych klientów 
gallery/images-7
gallery/depositphotos_89823866-stock-illustration-phone-receiver-rounded-vector-icon

+48 662 66 66 65

Microsoft Windows Server

Windows® Server (w wersjach Foundation, SBS, Standard, Enterprisse, Datacenter) to najbardziej rozbudowana wersja systemów serwerowych firmy Microsoft. Jest to rozwiązanie dedykowane dla firm posiadających więcej niż 50 użytkowników lub urządzeń, które potrzebują stabilnej oraz wysoko wydajnej infrastruktury informatycznej. Firma Delle.pl może jeszcze bardziej ułatwić zmianę oprogramowania serwerowego, dokonując fabrycznej instalacji oprogramowania na serwerach Dell PowerEdge zoptymalizowanych pod kątem systemów Microsoft Windows.

 

Microsoft Exchange Server

Czy sukces Twojej firmy zależy od możliwości niezawodnego przesyłania wiadomości ? W takim razie odpowiednim rozwiązaniem będzie oprogramowanie Microsoft Exchange, a najlepszym partnerem będzie firma Dell, która dostarczy kompleksowe systemy dla całej firmy — od poziomu użytkownika po centrum danych. Oprogramowanie Exchange działające w ramach nowatorskiej platformy sprzętowej firmy Dell to optymalne rozwiązanie w zakresie komunikacji i współpracy.

 

Microsoft SQL Server

Firma Dell współpracuje z firmą Microsoft, aby zapewnić przetestowane, zweryfikowane rozwiązania. Microsoft SQL Server to kompleksowa platforma zarządzania danymi i analizą biznesową zapewniająca łatwą obsługę i zarządzanie w przypadku aplikacji wymaganych w dziale przedsiębiorstwa. Microsoft SQL Server to niezawodne rozwiązanie do zarządzania danymi i obsługi raportów, które oferuje bezpieczną zdalną synchronizację i funkcje obsługi aplikacji wymaganych w dziale firmy.

 

Systemy wspomagające zarządzanie

W zależności od zapotrzebowania klienta dostarczamy zarówno gotowe rozwiązania jak i rozwiążania dedykowane, projektowane według zamówienia klienta. Oferujemy rozwiązania w wspomagające min.:

  • zarządzanie gospodarką magazynową,

  • zarządzanie finansami i księgowością,

  • zarządzanie relacjami z klientami CRM,

  • zarządzanie kadrami i płacami,

  • zarządzanie projektami,

  • obsługę hoteli oraz gastronomii.

 

 

InsERT 

Zarządzanie przedsiębiorstwem to sztuka wymagająca nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale i narzędzi. Obecny rynek oprogramowania oferuje tak wiele systemów ułatwiających prowadzenie firmy, że niejednemu przedsiębiorcy trudno jest podjąć decyzję o wyborze najlepszego programu. Chociaż intuicyjnie wie, jakie funkcje odpowiedni system powinien spełniać, nie zawsze ma gwarancję, że zakupiony program sprawdzi się w jego firmie.

InsERT S.A., lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferuje sprawdzone, nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w taki sposób, aby były proste i intuicyjne w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze. Programy Insertu są dostosowane do zmieniających się wymogów prawno-gospodarczych.

 

Qlik

Business Intelligence bez ograniczeń.

To najbardziej kompletna z dostępnych platform BI, która spełni wszystkie Twoje potrzeby analityczne.

Niewyobrażalny potencjał. Łatwy w użyciu. 

Przeszukuj i analizuj duże zbiory danych — wszystkie, jakie zgromadzisz. Dzięki Qlik nie musisz z góry zakładać określonych powiązań między danymi, ale możesz sprawdzić, jak faktycznie są one powiązane. Analizuj, odkrywaj, współpracuj i działaj. 

Qlik pozwala wyciągać z danych przydatne wnioski — w każdym aspekcie Twojej działalności.

gallery/qlik-3
gallery/images-4
gallery/ms-sql-server
gallery/logo_exchange
gallery/1-1-1-po1-alldevices-1280x720
gallery/earth-day-2013-860x360
www.000webhost.com